MEDARBETARE



Bild på Jonas

JONAS EKENBORN
Verksamhetschef

jonas@anpassa.se  
040-630 91 81
0705-31 32 52


Bild på Agnetha

AGNETHA JOHANSSON
Pedagog - kontaktperson FAM

agnetha@anpassa.se
040-630 91 82
0705-69 94 03


Bild på Pia

PIA ALMQVIST 
Rehabiliteringsingenjör  

pia@anpassa.se
040-630 91 71
0705-84 84 35


Bild på Lukas

LUKAS STRID
Systemutvecklare/IT

lukas@anpassa.se


Bild på Thomas

THOMAS BLOMKVIST
Pedagog - Dövutbildning

thomas@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
0760-13 25 26
SIPadress:
anpassa@sip.omnitor.se


Bild på Istvan

ISTVAN MOLNAR
Pedagog - Dövutbildning

istvan@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
0760-12 25 26
SIPadress:
anpassa@sip.omnitor.se



JESSICA ROSELL
Pedagog - Dövutbildning

jessica@anpassa.se


Bild på Britt

BRITT LANDIN HAMMARGREN
Pedagog - FAM

britt@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Veronica

VERONICA LAGERSTRÖM
Specialpedagog - FAM

veronica@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Ulf

ULF EKENBORN
Pedagog - FAM

Det mycket sorgligt att meddela att vår kära medarbetare Ulf Ekenborn har lämnat oss. Han dog den 16 september, efter en tids sjukdom. Ulf har med stort engagemang, värme, kunskap, humor och närvaro varit en otroligt omtyckt och viktig medarbetare för oss på Anpassa.


Bild på Ann-Margreth

ANN-MARGRETH EKENBORN
Administratör 

ann-margreth@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Sven-Erik

SVEN-ERIK MALMSTRÖM
Psykolog 

Share |

Design & CMS av Webzoo AB