MEDARBETARE



Bild på Jonas

JONAS EKENBORN
Verksamhetschef

jonas@anpassa.se  
0705-31 32 52


Bild på Ulla

ULLA PETERSON
Pedagog - kontaktperson IPSU

ulla@anpassa.se
0705-11 62 40


Bild på Pia

PIA ALMQVIST 
Rehabiliteringsingenjör  

pia@anpassa.se
0705-84 84 35


Bild på Lukas

LUKAS STRID
Systemutvecklare/IT

lukas@anpassa.se
070-595 54 04


Bild på Ralf

RALF MATTHÄI
Pedagog - IPSU

ralf@anpassa.se
0760-13 25 26


Madeleine

MADELEINE SCHÖTZ
Pedagog - Teckenspråk

madeleine@anpassa.se
0760-21 39 59 


Bild på Katarina

STEFKA PETERSSON
Pedagog - Teckenspråk

stefka@anpassa.se
Telefon/Bildtelefon/SMS:
0760-260750 
SIPadress:
anpassa@mymmx.se


Bild på Fatima

FATIMA EISA
Pedagog - Teckenspråk

fatima@anpassa.se
Bildtelefon
SIPadress:
anpassa@mymmx.se



ADIL HAMEED
Pedagog - Teckenspråk

adil@anpassa.se
Telefon/Bildtelefon/SMS:
079-304 49 26 
SIPadress:
anpassa@mymmx.se


Inger Bång

INGER BÅNG
Pedagog - Teckenspråk

inger@anpassa.se
Telefon/Bildtelefon/SMS:
0760-12 25 26  
SIPadress:
anpassa@mymmx.se


Bild på Lyly

INESA PERSSON
Lokalvårdare/värd

inesa@anpassa.se


Bild på Veronica

VERONICA LAGERSTRÖM
Specialpedagog - IPSU

veronica@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Lily

LILY NIBY
Pedagog - IPSU

lily@anpassa.se
079-30 64 111


Kjell bild

KJELL JÖNHEDE
Pedagog - IPSU

kjell@anpassa.se
0760-25 82 83


Bild på Maja

MAJA SVENSSON
Pedagog - IPSU

maja@anpassa.se
079-30 47 334


Bild på Angela

ANGELA ELLIS
Pedagog -IPSU

angela@anpassa.se
0793-40 17 93


Bild på Sanna

SANNA GREN
Pedagog -IPSU

sanna@anpassa.se
0760-34 73 83


LINUS EKENBORN
Administratör 

linus@anpassa.se


Bild på Ann-Margreth

ANN-MARGRETH EKENBORN
Administratör 

ann-margreth@anpassa.se
040-630 91 80

Share |

Design & CMS av Webzoo AB