MEDARBETARE



Bild på Jonas

JONAS EKENBORN
Verksamhetschef

jonas@anpassa.se  
0705-31 32 52


Bild på Ulla

ULLA PETERSON
Pedagog - kontaktperson IPSU

ulla@anpassa.se
0705-11 62 40


Bild på Pia

PIA ALMQVIST 
Rehabiliteringsingenjör  

pia@anpassa.se
0705-84 84 35


Bild på Lukas

LUKAS STRID
Systemutvecklare/IT

lukas@anpassa.se


Bild på Ralf

RALF MATTHÄI
Pedagog - IPSU

ralf@anpassa.se
0760-13 25 26



ADIL HAMEED
Pedagog - Teckenspråk

adil@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
079-304 49 26 
SIPadress:
anpassa@mymmx.se



INGER BÅNG
Pedagog - Teckenspråk

inger@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
0760-12 25 26 
SIPadress:
anpassa@mymmx.se


ALEXANDER BÅGENHOLM
Pedagog - IPSU

alexander@anpassa.se
0760-25 69 79


Bild på Lyly

INESA PERSSON
Lokalvårdare/värd



Bild på Veronica

VERONICA LAGERSTRÖM
Specialpedagog - IPSU

veronica@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Lily

LILY NIBY
Pedagog - IPSU

lily@anpassa.se
079-30 64 111


LYLY SJÖHOLM 
Pedagog - IPSU

lyly@anpassa.se
040-630 91 80


LINDA NILSSON
Pedagog - IPSU

linda@anpassa.se
040-630 91 80


EVA LINDSTEDT
Pedagog - IPSU

eva@anpassa.se
040-630 91 80


Kjell bild

KJELL JÖNHEDE
Pedagog - IPSU

kjell@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Maja

MAJA SVENSSON
Pedagog - IPSU

maja@anpassa.se
079-30 47 334


ALEX OLSSON 
Pedagog - IPSU

alex@anpassa.se
0760-26 52 01


ANGELA ELLIS-LARSEN
Pedagog -IPSU

angela@anpassa.se
0793-40 17 93



DANA SEDEROWSKY
Pedagog -IPSU

dana@anpassa.se
040-630 91 80


SANNA GREN
Pedagog -IPSU

sanna@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Ann-Margreth

ANN-MARGRETH EKENBORN
Administratör 

ann-margreth@anpassa.se
040-630 91 80

Share |