MEDARBETARE



Bild på Jonas

JONAS EKENBORN
Verksamhetschef

jonas@anpassa.se  
0705-31 32 52


Bild på Agnetha

AGNETHA JOHANSSON
Pedagog - kontaktperson IPSU

agnetha@anpassa.se
0705-69 94 03


Bild på Pia

PIA ALMQVIST 
Rehabiliteringsingenjör  

pia@anpassa.se
0705-84 84 35


Bild på Lukas

LUKAS STRID
Systemutvecklare/IT

lukas@anpassa.se


Bild på Thomas

THOMAS BLOMKVIST
Pedagog - Teckenspråk

thomas@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
0760-13 25 26
SIPadress:
anpassa@ectalk.se


Bild på Sabina

SAMIRA BODIN
Pedagog - Teckenspråk

samira@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
0760-12 25 26
SIPadress:
anpassa@ectalk.se



ADIL HAMEED
Pedagog - Teckenspråk

adil@anpassa.se
Telefon/3G-video/SMS:
079-304 49 26 
SIPadress:
anpassa@ectalk.se


Bild på Britt

BRITT LANDIN HAMMARGREN
Pedagog - IPSU

britt@anpassa.se
0705-11 62 40


Bild på Lyly

INESA PERSSON
Lokalvårdare/värd



Bild på Veronica

VERONICA LAGERSTRÖM
Specialpedagog - IPSU

veronica@anpassa.se
040-630 91 80


Bild på Lily

LILY NIBY
Pedagog - IPSU

lily@anpassa.se
079-30 64 111


Bild på Maja

MAJA SVENSSON
Pedagog - IPSU

maja@anpassa.se
079-30 47 334


Bild på Ulla

ULLA PETERSON
Pedagog -IPSU

ulla@anpassa.se
070-525 93 71


Bild på Ann-Margreth

ANN-MARGRETH EKENBORN
Administratör 

ann-margreth@anpassa.se
040-630 91 80

Share |

Anpassa 20 år!
Anpassa fyller 20 år!
Vi vill tacka alla gamla och nya kunder för gott samarbete under två hela decennium.
Design & CMS av Webzoo AB